Sektörde tecrübesiyle bir adım önde.
Paylaş:

GENÇ Rot Balans 2000 yılında üç ortaklı küçük bir dükkan olarak çalışma hayatına başlayan GENÇ Rot Balans şimdilerde göztepe sanayi sitesi içinde en aktif cadde üzerinde yepyeni binasında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini kurulduğu günden bu güne ilke edinen firmamız bizi bu noktaya taşıyan tüm müşterilerine teşekkürü bir borç bilmektedir.GENÇ ve yeniliklere sürekli açık kadrosu ile en güvenilir ve hızlı çözümleri teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimize sunmaktayız.

Lastik ve jant çeşitlerimiz konusunda değişik ürün ve marka seçenekleri ile aracınıza en uygun olan lastik ve jantları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tüm araçların çelik - alüminyum ve demir jantları eğik, kırık ve çatlakları itina ile düzeltilir ve tamir edilir. (Argon gazı kaynağı ile) Ayrıca isteğe göre jantlarınızı boyanır, parlatılır, ve temizliği yapılır. Yüksek teknoloji ile alüminyum kaynak işleri yapılır.


Genç rot balans olarak uygun fiyata en güvenilir elden değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmek en büyük önceliğimizdir. Bu ilkeler doğrultusunda daha nice yıllarda tüm müşterilerimizle bir arada çözüm ortağı olmak dileğiyle..

GENÇ ROT BALANS & JANT PRES SERVİSİ
Fatih ALTUN - Rıza TÜRKMEN

Sektörde tecrübesiyle bir adım önde. Konusuyla ilgili hazırladığımız 26 adet göreselse göz atabilisiniz.
İLETİŞİM
BİZİ TAKİP EDİN

Copyright: Genç Jant

biltekweb.net